Konto klienta

BIZ DATA a.s. dokončila a naprogramovala revoluční webovou aplikaci pro klienty společnosti Total Brokers a.s. (jedná se o součást skupiny SP Group).

V podstatě se jedná o nadstavbový modul pro interní systémy makléřských společností, kde výsledkem je klientský zabezpečený přístup k evidenci klientem uzavřených pojistných, jako i evidenci jiných smluv. Základem je přehled pojistných smluv uzavřených prostřednictvím Total Brokers a.s. a evidovaných v informačním systému TOTAL line (TL).

Přehled smluv může klient rozšířit i zadáním jiného obchodního partnera a vložením jeho smluv pro vlastní evidenci. Klient tak získá přehled o všech svých smlouvách na pohodlně na jednom místě.

Systém nabídne i užitečné informace z oblasti pojišťovnictví, např. informace pro vznik a správu jeho pojistného zájmu, pomoc při řešení pojistných událostí a potřeb v nouzi (asistence) a tak pod.

V aplikaci je možné najít také formuláře pro komunikaci se správcem svých smluv, jako i odkazy na užitečné informace z pojistného trhu ČR