top of page
minimal_dark_00004.jpg

Naše služby v detailu

Máme zkušenosti s řešením pro velké pojišťovny i nejmenší makléře

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy pro řešení vašich aktuálních problémů nebo potřeb s firemní IT infrastrukturou. Jsme k dispozici na telefonu, emailu. Kontaktovat nás můžete i prostřednictvím chatu, online formuláře nebo na Linked In

minimal_dark_wire_00003_edited.jpg
Vývoj SW na míru zákazníka
Dodávka a správa hardware Dell
Správa firemní síťové infrastruktuy
Dodávky a správa serverů IBM iSeries
Tvorba a správa webových prezentací
Kybernetická bezpečnost
Analýza firemního ICT prostředí
EDR
Vývoj SW na míru zákazníka

Téměř 30 let zkušeností s vývojem firemních aplikací. Specializujeme se po celou dobu na trh pojišťovnictví. Vyvíjíme na míru software dle požadavků zákazníka pro platformu IBM AS/400 a pro webové prostředí.

Klademe důraz na to, aby vývoj software probíhal v souladu se standardy kvality a bezpečnosti. Všechny naše aplikace jsou navrženy tak, aby byly snadno udržovatelné a škálovatelné a aby splňovaly nejpřísnější požadavky na bezpečnost a ochranu dat.

Provedeme vás celým cyklem vývoje softwaru, od zadání, analýzy, návrhu prostředí, testovacích scénářů až po správu verzí, dokumentace, zaškolení a následnou podporu a vývoj.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vývoj softwaru pro platformu IBM AS/400, integrací nebo pro cloudové nasazení, neváhejte nás kontaktovat.

Hledáte pro vás řešení na míru, potřebujete konzultaci, analýzu vašeho prostředí nebo řešení?
Kontaktujte nás nebo nám zanechte zprávu..

bottom of page