top of page
minimal_dark_wire_00004.jpg

Skládáme naše produkty, služby a partnery tak, abyste se mohli obracet na jednoho dodavatele

Naše aplikace a systémy

BD Broker - Cloudové řešení pro makléře

Modulární aplikace pro správu obchodních případů, vyúčtování provizí a řízení obchodních modelů všech typů provizních struktur.

Více informací..

VERiS - On premis nebo cloudové core řešení pro pojišťovny

Komplexní informační systém pro komerční pojišťovny plně vyvinutý naší společností na platformě IBM i Series (dříve AS/400). Stabilní a rychlý transakční systém pro nejnáročnější nasazení. Více informací..

Naše služby a řešení

Téměř 30 let zkušeností s vývojem firemních aplikací pro on premis i cloudové nasazení. Specializujeme se po celou dobu na trh pojišťovnictví. Díky inside zkušenostem dokážeme nabídnout při vývoji více než jen analytické nebo vývojářské kapacity.  

Máme rádi robustní stroje od IBM, pro které vyvíjíme firemní aplikace a zároveň se staráme o jejich provoz, dodávku  a maintenance.

Firemní infrastruktura muže být velmi jednoduchá zajišťující například pouze interní tisk, sdílené úložiště, bezpečnou komunikaci s internetem, ale také vlastní datové centrum, segmentaci sítě, přístup odkudkoliv, DMZ atd. Pomůžeme s návrhem a správou jakékoliv infrastruktury

Dell je jedním z předních světových výrobců hardwarových komponent a zařízení pro firemní infrastrukturu. V rámci dodávek hardwaru nabízíme kompletní řešení pro nákup, instalaci a nasazení zařízení Dell. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnějších zařízení pro vaše potřeby, zajistíme instalaci a konfiguraci.

nabízíme tvorbu a správu webových prezentací pomocí platformy Wix. Ta dnes nabízí skvělé nástroje pro zprovoznění celého ekosystému kolem webové prezentace pro téměř jakýkoliv byznys.

Kybernetická bezpečnost je bezesporu stále důležitější téma pro firemní strategii, pro ochranu značky, zákazníků i zaměstnanců. Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti kybernetické bezpečnosti. 
Disponujeme vlastními specialisty i partnerstvím pro poskytování i nejnáročnějších služeb a řešení v oblasti cyber security.

Endpoint Detection and Response (EDR) je dnes velmi důležitou součástí kybernetické bezpečnosti. EDR pomáhá chránit firemní sítě a systémy před útoky a umožňuje rychlou reakci v případě, že se k útoku již došlo.

V rámci auditu, analýzy nebo oponentury stávajícího firemního ICT hodnotíme informačních technologie v rámci firmy a zjišťujeme zda je stávající infrastruktura dostatečně bezpečná, efektivní, robustní a vyhovuje budoucím potřebám firmy

instancer_dark_00000_edited.jpg

Analýza
Návrh řešení Implementace
Provoz a podpora
Rozvoj řešení

Zajišťujeme pro naše zákazníky kompletní životní cyklus dodání služby nebo produktu od analýzy potřeb přes návrh řešení, jeho implementaci, zajištění podpory a provozu až po testování a vyhodnocení dopadů na efektivitu, produktivitu, cíle společnosti a následné kontinuální zlepšování poskytované služby

bottom of page